Mieli Tėveliai (globėjai, rūpintojai), bendruomenės nariai ir visi geros valios piliečiai,

Kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas, sumokėjęs pajamų mokestį, gali suteikti paramą (GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO įstatymas Nr. IX-1007).
Jeigu dar neskyrėte paramos, mūsų įstaiga (identifikavimo kodas 190424633, buveinės adresas Kalnupės g. 20, Klaipėda) jos laukia.
Informuojame Jus, kad pasikeitė prašymo pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams pateikimo tvarka.
Nuo 2021 m. sausio 1 d. Prašymus galėsite pateikti tik elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau — VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS). 
Atsiųsti paštu ar pateikti tiesiogiai VMI popieriniai prašymai nebus nagrinėjami.
Prašymus gyventojai (ar jų atstovai) per EDS galės pateikti ne tik savarankiškai, bet ir atvykę į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti jiems padės VMI darbuotojai. Gyventojai galės pasinaudoti ir viešais interneto prieigos taškais (toliau — VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose, kuriuose, prisijungę prie EDS, turės galimybę pateikti Prašymus elektroniniu būdu. Kaip ir kasmet, VMI darbuotojai tam tikru laiku atvyks į VIPT ir padės gyventojams pateikti Prašymus.
Aktualią informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus bei vizualines priemones galite rasti ir specialioje VMI svetainės skiltyje, kuri bus nuolat papildoma.
Kadangi, įgyvendinus mokesčių reformą, darbo užmokestis padidintas 1,289 karto (iki mokesčių) ir pakeistas gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas, pasikeitė ir gyventojų paramai skiriamos GPM dalys:
Paramos gavėjams (tarp jų ir meno kūrėjams, išskyrus profesines sąjungas ar jų susivienijimus) bus galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo 2 proc.).
Dėkojame iš anksto už suteiktą paramą darželiui, ji bus skaidriai panaudota Jūsų vaikučių ugdymui gerinti.
Kilus papildomiems klausimams, visuomet galite kreiptis į darželio administraciją.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, KAD JUMS PAPILDOMAI TAI NIEKO NEKAINUOS. TIESIOG – TAI PROCENTAI NUO TOS MOKESČIŲ SUMOS, KURI JAU SUMOKĖTA VALSTYBEI.

Lopšelio – darželio „Švyturėlis” rekvizitai:

Paramos gavėjo kodas: 190424633
Paramos gavėjo pavadinimas: Klaipėdos lopšelis-darželis „Švyturėlis”
Adresas: Kalnupės g. 20, Klaipėda
Banko pavadinimas: AB ,,Šiaulių bankas”
Atsiskaitomoji sąskaita: LT 237180500001142991

Pildymo pavyzdys >>>


Nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 1,2 proc. GPM ir kitokiu būdu skyrusiems paramą!!!

2022 metais paramos būdu gauta 2277,81 Eur ir 2022 m. lapkričio 15 d. duomenimis iš viso paramos lėšų buvo 4521,88 Eur. Lapkričio mėnesį suderinus su Tėvų taryba įsigyta vaikiškų baldų (stalų ir kėdučių) už 1282,60 Eur. Likutis 2022 m. gruodžio 1 d. 3237,73 Eur.

Kviečiame ir 2023 metais nelikti abejingais ir skirti 1,2 proc. GPM mūsų įstaigai, kad galėtume kurti saugią, estetišką, funkcionalią, modernią ir patrauklią edukacinę aplinką, kuri skatintų Jūsų vaikų saviraišką ir norą kurti bei veikti.

Būsime labai dėkingi !


Nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 1,2 proc. GPM !!!

2021 m. vaikų tėvelių, senelių, darbuotojų ir jų artimųjų dėka mūsų įstaigos paramos sąskaita buvo papildyta 845,98 Eur.

Kviečiame ir 2022 metais nelikti abejingais ir skirti 1,2 proc. GPM mūsų įstaigai, kad galėtume kurti saugią, estetišką, funkcionalią, modernią ir patrauklią edukacinę aplinką, kuri skatintų Jūsų vaikų saviraišką ir norą kurti bei veikti.

Būsime labai dėkingi !

Šiais metais iš paramos lėšų įsigyta:
– Lauko žaidimų įrenginys „Traukinukas”;
– Lauko žaidimų įrenginys „Namelis Andrius”;
– Lauko žaidimų įrenginys suoliukas su staliuku „Musmirė”;
– Daugiafunkcinis spausdinimo aparatas.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 1,2 proc. GPM !!!

2020 m. vaikų tėvelių, senelių, darbuotojų ir jų artimųjų dėka mūsų įstaigos paramos sąskaita buvo papildyta 1872,05 Eur.

Kviečiame ir 2021 metais nelikti abejingais ir skirti 1,2 proc. GPM mūsų įstaigai, kad galėtume kurti saugią, estetišką, funkcionalią, modernią ir patrauklią edukacinę aplinką, kuri skatintų Jūsų vaikų saviraišką ir norą kurti bei veikti.

Būsime labai dėkingi !


Nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 2 proc. GPM !!!

2019 m. vaikų tėvelių, senelių, darbuotojų ir jų artimųjų dėka mūsų įstaigos paramos sąskaita buvo papildyta 2613,92 Eur.


Nuoširdžiai dėkojame visiems, skyrusiems 2 proc. GPM !!!

2018 m. vaikų tėvelių, senelių, darbuotojų ir jų artimųjų dėka mūsų įstaigos paramos sąskaita buvo papildyta 2763 Eur.

Iš paramos lėšų įrengta:
– Wi-Fi ryšio internetinė prieiga;
– įsigyti ir įrengti 2 kondicionieriai muzikos salėje;
– suremontuotos vieno tambūro patalpos.